středa 22. ledna 2020 Slavomír

Drbna

SOUTĚŽ: Do Budějc přijede ostravská Poruba

Středeční domácí zápas Motoru je za dveřmi. Tentokrát porovnají Jihočeši síly s ostravskou Porubou. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden hráč vyhrát dvě vstupenky .

Po Evropě sem a tam

neděle, 19. ledna 2020, 11:22Blogy

Po Evropě sem a tam

Tak stejně jako každý rok, i letos bylo třeba vymyslet, kam se v létě dojet „vyvětrat“. Nebo spíš spálit trochu víc nafty než je běžný stav….jenže kam? Mé drahé skoro choti je to celkem jedno, prý se jí bude líbit všude. Domluva zůstává na mně a...

Po Evropě sem a tam

neděle, 19. ledna 2020, 09:37

Po Evropě sem a tam
Po Evropě sem a tam
DRBNA HISTORIČKA: Ettmayerův dům

Dnešní díl Drbny historičky se věnuje domu na rohu Krajinské a Hroznové ulice. Jeho majitelem byl Rudolf Ettmayer. Jednu dobu v něm sídlil obchod s módním zbožím. Později byla ale dům zbořen a dnes místo něj stojí Komerční banka.

SOUTĚŽ: První domácí zápas v novém roce sehraje Jihostroj proti Brnu

Po vánoční pauze se mohou fanoušci Jihostroje těšit na další porci volejbalových zápasů. První z nich mohou navštívit už tuto sobotu 18. ledna od 18 hodin, kdy se v domácí hale utkají budějčtí volejbalisté s týmem Volejbal Brno.

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko prosince

Další hlasování o drbňátko měsíce je u konce. V listopadu jste nejvíce hlasovali pro tři kluky. První místo získal Tobiáš Princ. Na druhém místě skončil Daniel Horvát a třetí je Matyáš Horosz. Gratulujeme!

SOUTĚŽ: V dalším domácím zápase nastoupí Motor proti Slavii

Motor čeká další domácí zápas v Budvar aréně. Po Pirátech z Chomutova nastoupí Motor proti pražské Slavii. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jeden čtenář vyhrát dvě vstupenky na utkání.

Drbňátka prosinec 2019

pondělí, 13. ledna 2020, 10:56

Jakeš Jakub
Šimek Jan
SOUTĚŽ: Do Budvar arény přijedou Litoměřice. Získají Budějce další tři body?

Ve čtyřicátém kole Chance ligy přivítá Motor na domácí půdě páté Litoměřice. Přidají budějčtí hokejisté další tři body? Jeden čtenář může zápas vidět živě.

DRBNA HISTORIČKA: Stará Staroměstská byla zvláštní soudržná budějovická enkláva

V dnešním dílu Drbny historičky se Jan Schinko věnuje Staroměstské ulici. Na snímku je vidět na přelomu ledna a února 1970. Víte, proč se hostinec ve Staroměstské jmenoval U Zeleného stromu? A proč byla budova školy odstřelena s velkou slávou?

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.