pondělí 20. září 2021 Oleg

Soutěže

Soutěž: Sportovní neděle v Budějovicích, Dynamo vyzve Hradec

Fotbalisty Dynama České Budějovice čeká po reprezentační přestávce další důležité domácí utkání, v neděli 12. září nastoupí proti nováčkovi z Hradce Králové. Utkání na Střeleckém ostrově startuje už ve 14 hodin, aby pak fanoušci stihli i utkání...

Soutěž: Show Revolution of magic na Vltavě se blíží

Nejvyhledávanější český iluzionista Radek Bakalář vystoupí ve svém domovském městě s nejnovější iluzionistickou show. Radek pomotal svými kouzly snad všechny známé osobnosti napříč showbyznysem a tak se opět rozhodl pomotat hlavy i vám všem.

SOUTĚŽ: Wohnout a Totální nasazení zakončí prázdniny v Jižním Blocku. Vstupenky můžete vyhrát na Drbně

Prázdniny se chýlí ke konci a letní sezona pomalu finišuje i v Jižním Blocku v Budějcích. Poslední akcí letošních prázdnin bude Totální Fest, který je naplánován na 28. srpna. V rámci celodenní akce vystoupí v Lannově loděnici několik kapel v čele...

Soutěž: Jděte za jedním z nejkrásnějších zvuků a získejte nová sluchátka

Říká se, že ticho léčí. Ale stejně blahodárný vliv na nás mají i zvuky přírody nebo melodie a rytmy, které máme rádi. Společnost Huawei se proto rozhodla spojit vše dohromady. Na místo uprostřed zeleně v Českých Budějovicích umístila budku pro...

SOUTĚŽ: Dynamo nastoupí proti Liberci. Vyhrajte vstupenky na utkání

Dynamo České Budějovice čeká v rámci 5. kola fotbalové FORTUNA:LIGY bitva se Slovanem Liberec. Na nedělní utkání můžete díky soutěži s Budějckou Drbnou vyhrát vstupenky zdarma.

Soutěž: Zadarmo na ŽIVITELKU?  Nejnavštěvovanější zemědělská výstava letos v srpnu bude

Země živitelka patří k největším výstavám svého druhu. 47. ročník začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích ve čtvrtek 26. srpna. Vstupenky jsou už v prodeji na www.zemezivitelka.cz. Jeden výherce, který správně odpoví soutěžní otázku, získá...

SOUTĚŽ: Jižní Block přivítá Hudbu Praha band. Vyhrajte vstupenky na koncert

Už tuto neděli přivítá jihočeský hudební festival Jižní Block rockovou kapelu Hudba Praha Band. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou čtenáři jít na koncert zdarma.

SOUTĚŽ: Ohana horor cirkus se po roce vrací s novou show

Ohana Horor Cirkus nezahálel a pro letošní rok připravil nový mezinárodní program plný hororu, extrému a punku. Nová je i crew – za celou show stojí umělecký tým artistů z Venezuely, Ruska, Polska a České republiky. Hrůzou se vám zatají dech.

SOUTĚŽ: Legendární Divadlo Járy Cimrmana vystoupí již tuto neděli v Metropolu

Divadelní sál Metropolu po dlouhé době ožije v neděli 27. června od 19 hod. hrou České nebe, kterou odehrají herci Divadla Járy Cimrmana ve svém tradičním hereckém obsazení.

SOUTĚŽ: Metropol opět hraje. Karel Heřmánek a Josef Carda zahájí cyklus dramatických divadelních her

Pražské Divadlo Bez zábradlí uvede v Metropolu inscenaci jedné z nejslavnějších her londýnského dramatika a scenáristy Ronalda Harwooda „Garderóbiér“.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.