středa 11. prosince 2019 Dana

Jihočeští policisté pátrají od konce minulého týdne po dalších dvou dívkách

Další dvě dívky hledají jihočeští policisté od 31. ledna. V jednom případě se jedná o čtrnáctiletou mladistvou z dětského domova na Strakonicku, v tom druhém jde o patnáctiletou dívku z Tábora.

Po čtrnáctileté Jenifer Nečesalové vyhlásili českobudějovičtí policisté pátrání poté, co se nevrátila z povolené dovolenky zpět do dětského domova. Dívka totiž neutekla poprvé a ráda se toulá po České republice. „Dívka je hubené, asi 145 až 150 centimetrů vysoké postavy, má hnědé oči, dlouhé rovné načerno obarvené vlasy a černou barvou domalované obočí. Pohřešovaná je zdánlivého stáří 15 až 16 let,“ popisuje mluvčí policistů Lenka Kozoňová.

V době, kdy byla naposledy spatřena, na sobě měla černou zimní bundu, hnědé zimní boty a kalhoty s přední stranou v černé barvě a zadní stranou v bílé barvě. Oblečena byla i do dlouhých halen. 

Na oznámení její matky pátrají táborští policisté po patnáctileté Izabele Dankové, která byla naposledy viděna minulou neděli kolem 21. hodiny u provozovny Kebab ve Volgogradské ulici na Sídlišti nad Lužnicí v Táboře. Od tohoto okamžiku se nevrátila do svého domu a ani druhý den nepřišla do školy.

„Pohřešovaná dívka je zdánlivého stáří 16 až 17 let, štíhlé, asi 160 centimetrů vysoké postavy, má černé, středně dlouhé vlasy a modré oči. Oblečena byla do tmavě modrých riflových kalhot a tmavě zelené zimní bundy s kapucí s kožíškem,“ přidává mluvčí policistů Miroslav Doubek

Není to její první zmizení. Podle všeho by se mohla vyskytovat jak v Táboře, tak případně v Praze. Informace, které by mohly pomoci k nalezení dívky, volejte táborským policistům na telefon 974 238 700. U obou případů však rovněž můžete využít tísňovou linku 158.

Foto Policie České republiky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.