pátek 15. listopadu 2019 Leopold

Třesk v Motoru! Končí Tomáš Nouza i Luboš Rob

Vedení hokejového klubu ČEZ Motor České Budějovice výrazně sáhlo po nesplnění cíle, kterým byl postup do extraligy, do prvoligového kádru. O konci sedmičky Guman, Walker, Škoda, Vak, Hřebejk, Mazanec a Fronk jsme již psali. Nyní se k nim přidali oficiálně další hráči. Velkou posilou pro další sezony by mohl být Václav Nedorost.

Spekulace hokejové veřejnosti, že v klubu nezůstanou ani papírově nejlepší hráči a tahouni týmu, se po vyjádření trenéra Antonína Stavjani naplnily. V kádru Motoru se v nové sezoně již neukáží útočníci Tomáš Nouza a Luboš Rob. „Jednáme s Vencou Nedorostem. Těžko tak můžete udržet Luboše Roba. Musíme si dokázat vybrat a Venca Nedorost je hráč, který dokáže být rozdílový, má minimálně extraligovou úroveň. Zkuste jako trenér říct, že nechcete Nedorosta,“ řekl pro klubový web trenér s tím, že nepočítá ani se Žovincem a Babkou.

Ohledně dalších hráčů se Stavjaňa vyjádřil tak, že probíhají jednání. „Oslovili jsme s návrhem smlouvy Martina Heřmana a Kubu Suchánka. Jednáme i s dvojicí Bláha a Gába. Mluvili jsme také s Filipem Novákem a zatím to necháváme otevřené. Je to hráč určitých kvalit a dívá se po nabídkách z KHL i extraligy. Nevyloučil, že by zůstal u nás, ale zatím preferuje spíše lepší soutěže.

Situaci kolem změn v kádru Motoru budeme nadále sledovat. Podle dostupných informací hledá vedení Motoru posily i v zahraničí.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.