středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "harlej"

SOUTĚŽ: Festival Hrady CZ slaví 15 let a oznamuje kompletní program v čele s kapelou Kryštof

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ letos slaví patnácté narozeniny a v magickém prostředí osmi hradů po celé České republice představí špičku současné české a slovenské hudební scény v čele s kapelou Kryštof, která se na festival vrací po...

KULTURNÍ TIPY: Do Budějc se přiřítí Harlej. Následovat ho bude Znouzecnost

Neskutečně nabitá kulturní nabídka vás čeká tenhle víkend! Vyberou si určitě všichni, od příznivců Ortelu po milovníky kytarového sóla. Kromě níže zmíněného vás čeká také 7. Diskoples, Muffin Warm-up, Trap a RnB Night nebo koncert Jiřího Dědečka.

Uprostřed jihočeských lesů, luk a strání bude živo

Sedmnáctý ročník kultovního hudebního festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice je za dveřmi, vlastně už bere za kliku. Začíná totiž už zítra, ve čtvrtek 29. června. A od tohoto dne bude uprostřed jihočeských lesů, luk a strání opravdu živo, neboť...

SOUTĚŽ: V Přeštěnicích pod širým nebem se objeví i Jelen

Při sedmnáctém ročníku hudebního festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice uprostřed lesů, luk a strání spatříte i Jelena.  Kapela Jelen, zjevení na hudební scéně posledních let, se v pátek 30. června se svými melodickými songy představí v plné kráse!

Hodný holky zlý kluky chtěj!

středa, 22. března 2017, 13:59KulturaPísecko

Hodný holky zlý kluky chtěj!

Kola Harleje se budou točit v Písku v sobotu 1. dubna. A nebude to aprílový žertík! Se svým turné Hodný holky zlý kluky chtěj, přijede koncertovat skupina Harlej.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "harlej"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "harlej"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.