středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "torr"

Cizinec stahoval a sdílel filmy, způsobil škodu za sta tisíce

Kriminalisté z Krumlova odhalili muže, který nelegálně stahoval filmy. Ty pak dál ukládal na uložiště fastshare.cz. Za tuto činnost dostával provizi a držitelům autorských práv způsobil škodu za nejméně 860 tisíc korun. Hrozí mu až pět let za...

VÍME PRVNÍ: Hollywoodská hvězda Martin Damon bude natáčet v Budějcích!

Jeho poslední film Legenda o dýce vydělal neuvěřitelnou miliardu dolarů, přičemž jedničkou byl i v českých kinech. Nyní se Martin Damon připravuje na natáčení nového snímku, které odstartuje v květnu v Budějcích!

KULTURNÍ TIPY: Krucipüsk, Törr, Pil C, Rybářský ples i Michal Ambrož & Hudba Praha!

Na konci týdne to na jihu rozjede nejen legendární metalová kapela Krucipüsk, ale i Törr v rámci Black´n´roll Tour 2017, Pil C a Fobia Kid, a v neposlední řadě taky Michal Ambrož & Hudba Praha v rámci jejich Srdeční příběh Tour 2017..

Doga: Jestli všechno půjde jak má, tak v lednu nastupujeme do studia

Moravská kapela Doga byla na Pardál festu první, která rozparádila lidi a nedala jim chvilku na vydýchání. To díky dobře připravené show doplněnou o efektní světelnou podívanou. K rozhovoru jsme si přivzali frontmana skupiny Romana „Izziho“ Izaiáše.

Dominik Stroukal: Bitcoin, peníze budoucnosti? Doufám, že ano!

Předseda Ludwig von Mises Institutu pro Českou republiku a Slovenskou republiku Dominik Stroukal se profesně věnuje kryptoměnám. I proto má hodně blízko k bitcoinu, o kterém se často hovoří jako o platidle budoucnosti. Jak to vidí doktorand Katedry...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "torr"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "torr"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.