čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

ANKETA: Která finalistka soutěže Maturantka Roku by vyhrála u čtenářů Budějcké Drbny?

Už ve středu 22. června se na náměstí Přemysla Otakara II. uskuteční finále dalšího ročníku Maturantky Roku. Kromě bohatého kulturního programu rozhodne odborná porota o další držitelce korunky krásy. Jak by ale hlasovali čtenáři Budějcké Drbny? Vyhraje u nich rodačka z krajského města, nebo některá jiná z maturantek?

ČTĚTE TAKÉ: Nejhezčí maturantky České republiky míří na budějcké náměstí

VERONIKA TURČÍKOVÁ - MR1

Sympatická osmnáctiletá rodačka ze Znojma je absolventkou Gymnázia Dr. Karla Polesného. Sportovně založená „lvice“ miluje cestování, takže by ráda zamířila někdy v budoucnu i do zahraničí. Možná jako modelky Taťána Kuchařová nebo Tereza Fajksová, které obdivuje. Půjde v jejich stopách a stane se profesionální modelkou?

DANIELA NOVÁKOVÁ - MR2

Bezprostřední krátkovlasá blondýnka míří sice ve stopách obchodu, přesto by se ale ráda stala herečkou. Koneckonců je to její sen už od dětství. Do soutěže se přihlásila, aby sama sobě něco dokázala. A daří se jí to! Uspěje během finálového večera a otevře si brány do filmového světa?

GABRIELA KONEČNÁ - MR3

Kladno zcela jistě patřit mezi rodiště výborných sportovců. Není to jen Jaromír Jágr a další hokejisté, ale také devatenáctiletá brunetka, která vychodila tamější sportovní gymnázium. Dost možná najde uplatnění v zahraničí, protože například z německého jazyka odmaturovala s tou vůbec nejlepší známkou. Ale jak sama říká, teprve se uvidí, kam ji vítr zavane.

MICHAELA FENKLOVÁ - MR4

Maturantka z lázeňského města si už část svého snu splnila. Po úspěšném absolvování gymnázia vyrazí na studia do zahraničí, konkrétně do Anglie, kde by ráda prorazila jako žurnalistka. Je tak možné, že za pár let z ní bude zahraniční zpravodajka pro BBC, Sky News nebo třeba CNN.

KRISTÝNA GRASLOVÁ - MR5

Věčně rozesmátá vysoká blondýnka má za sebou gymnázium v Lounech. Své momentální sny by ráda proměnila co nejdříve v realitu. A jaké to jsou? Chce být zubařkou se svou vlastní ordinací. Nebo by si ráda otevřela taneční studio, kde by například učila mažoretky. Budou v Postoloprtech slavit její vítězství v soutěži?

NIKOLA ROTBAUEROVÁ - MR6

K Jaderné elektrárně Temelín to má nejblíže maturantka s číslem 6. Českobudějovická rodačka chce být stále plná energie. Možná proto se jí líbila exkurze v našem areálu. Každý den prožívá naplno, a tak by celé prázdniny využila k cestování tak, aby měla pocit, že nic nepropásla. Chytne za pačesy i šanci stát se vítězkou?

JAROSLAVA MARCELOVÁ - MR7

Se sportovkyněmi se v soutěži Maturantka Roku roztrhl pro tento ročník doslova pytel. Další takovou je osmnáctiletá volejbalistka a absolventka sportovního gymnázia v Plzni. Jejím cílem je být na své jméno pyšná. Aby se mohla ohlédnout zpět a říct, že je na sebe hrdá. Začne úspěchem během finále soutěže a odrazí se směrem za velkou louži, kde by chtěla žít?

JANA ŠENFELDOVÁ - MR8

„Můj sen? Žít svůj život naplno.“ Tím se řídí devatenáctiletá maturantka z České Lípy, která ráda zkouší nové věci. Třeba proto by milá brunetka ráda učila děti v mateřské školce, kde by jim chtěla být tím nejlepším vzorem. Splní se jí to v nejbližší době?

PATRICIE MÜLLEROVÁ - MR9

Tichá blondýnka a absolventka střední školy služeb a řemesel má velké plány. Ráda by založila nadační fond pro postižené děti a dospělé. Nejvíce ji dokážou rozesmát trapasy jejích přátel. Má ráda procházky přírodou a těší ji, když může získat nové zkušenosti. Uplatní ty z kempu během finálového večera?

ANETA MITUŠINOVÁ - MR10

Hned dvojnásobné zastoupení má v soutěži středočeské Kladno. Devatenáctiletou hnědovlásku rozesmějí její vlastní fotografie z dětství. Jejím snem je mít vlastní fitness centrum, kde by trénovala malé děti. Především by však měla velkou a šťastnou rodinu a vedle sebe „pana Božského“. Potěší svou maminku, která ji do soutěže přihlásila a zvítězí v soutěži? 

Kompletní informace o jednotlivých finalistkách

Která dívka by se měla stát vítězkou soutěže Maturantka Roku?

Celkem hlasovalo866 čtenářů

Finalistky soutěže Maturantka Roku 2016

pátek, 17. června 2016, 13:09

Veronika Turčíková
Daniela Nováková

Foto Martina Matoušková, Jan Luxík

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.