pondělí 12. dubna 2021 Julius

SOUTĚŽ: Barbora Hrzánová a Radek Holub zahrají v divadelním sále Metropolu

Vynikající herci s komediálním talentem, majitelé divadelních Thálií a životní partneři Bára Hrzánová s Radkem Holubem jsou hlavními postavami cirkusácké romance Silnice, která je adaptací slavného Felliniho filmu La Strada v produkci pražského Divadla Kalich. V Metropolu jej uvidíte v úterý 22. září od 19 hodin.

Těšte se na divadelní koncert herců, kterým byl dán herecký talent měrou více než vrchovatou. Námět podmanivé hry sděluje prosté a moudré poselství: Každý kámen na světě má smysl. Stejně tak každý člověk, i ten nejubožejší...
Soužití dvojice potulných komediantů, propastně odlišných, má tajemný důvod. Cituplná nota je v pravou chvíli přehlušována veselým rámusem jejich vystoupení.

Strhující atmosféra starého cirkusu dokazuje známou pravdu: K tomu, aby umělec diváky pobavil, nepotřebuje technické zázraky, ale spíš pohotovost, vtip a odvahu.

Dále účinkují: Klára Cibulková, Radek Zima, Zbigniew Kalina, režie: Lída Engelová.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu, on-line a budou v předprodeji také před začátkem představení.

Soutěž o vstupenky na představení Silnice (22. září, 19 hodin, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky představení s barborou Hrzánovou a Radkem Holubem. Stačí jen do 21. září správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončila! Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto DK Metropol, Divadlo Kalich

Štítky kultura, soutěž, Metropol

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.