pátek 21. ledna 2022 Běla

Krimi

Policie stále pátrá po řidiči, který ujel od smrtelné nehody. Rodina nabídla odměnu 100 tisíc korun

Jihočeští policisté stále pátrají po řidiči, který na začátku ledna ujel od tragické dopravní nehody u Nedabyle. Rodina zemřelého nabídla finanční odměnu tomu, kdo poskytne policii informace vedoucí k dopadení viníka.

Na jihu Čech přibylo nehod, které způsobili řidiči pod vlivem drog

Jihočeští policisté řešili loni více než čtyři tisíce dopravních nehod. Zemřelo při nich 45 lidí, což je o sedm víc než v roce 2020. Věcná škoda dosáhla téměř 353 milionů korun. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Opilý řidič dostal smyk a převrátil auto na střechu. Utrpěl vážná zranění

Na střeše skončilo auto, ve kterém včera večer havaroval muž na Strakonicku. Na silnici dostal smyk a najel do příkopu, kde se převrátil. Test na alkohol ukázala hodnotu dvě promile. Vážně zraněný řidič je v nemocnici.

Po dálnici D3 uháněl bílý hyundai v protisměru. Policie prosí o pomoc s vyšetřováním

Českobudějovičtí policisté pátrají po řidiči bílého hyundaie, který měl v minulém týdnu jet po dálnici D3 u Veselí nad Lužnicí v protisměru. Neznámý řidič mohl podle policie svým jednáním ohrozit jiná auta. V případě, že jste auto v protisměru...

Ženě, která podle obžaloby loni v létě na českobudějovickém sídlišti Vltava zavraždila svou matku a dvouletou dceru, navrhne státní zástupkyně zřejmě trest 15 až 20 let. Matku a dceru zavraždila žena desítkami bodných a řezných ran, uvedla...

Cizinec obtěžoval ženy na ulici a chtěl po nich sex. Policie ho dopadla

Hned několik žen měl obtěžovat muž v Blatné na Strakonicku. Cizinec oslovoval místní v ulicích města a kromě jiného po nich požadoval sex, jednu ženu začal dokonce osahávat. Policisté ho dopadli.

Po požáru elektrodílny zůstala škoda milion korun

Škodu za jeden milion korun způsobil nedělní požár elektrodílny v Homolích na Českobudějovicku. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Příčina požáru je v šetření.

Na Strakonicku někdo utopil psa. Kolem krku mu uvázal cihlu

Případ týrání zvířete vyšetřují od pátečního odpoledne strakoničtí kriminalisté. Obrátil se na ně muž, který vytáhl z retenční nádrže u Hodějova utopeného psa. Zvíře mělo podle policie kolem krku uvázaný provaz a na něm cihlu. Případ je...

Na Šumavě se bolestivě zranil snowboardista. Lékaři mu museli podat speciální lék

Na Šumavě se dnes ráno bolestivě zranil mladý snowboardista. Pro muže museli záchranáři do těžko přístupného terénu vyrazit na sněžném skútru a terénní čtyřkolce. Z Nové Pece ho poté transportovali do nemocnice. Během cesty mu museli podat...

Policie ukončila pátrání po pohřešovaném muži z Jindřichohradecka. Byl nalezen mrtvý

Jihočeští policisté ukončili pátrání po pohřešovaném muži z Jindřichohradecka. Včera odpoledne byl podle mluvčího Jiřího Matznera nalezen mrtvý. Cizí zavinění bylo předběžně vyloučeno.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.