Budějcké kožené brašnářství v handmade kvalitě

Originální ruční práce je tradičně velmi ceněna. A co teprve, pokud se jedná o dámské kabelky, pánské brašny, peněženky či náramky a náušnice? Představujeme budějcké brašnářství Lukáše Ardolfa se zaměřením na výrobu a opravu brašnářského zboží.
Ateliér, ve kterém Lukáš Ardolf vytváří originální kožené výrobky či opravuje brašnářský sortiment, sídlí v ulici B. Smetany 29. Tento ateliér Lukáš sdílí s Monikou Štackovou, která se zabývá šitím autorské módy. Společně se inspirují a doplňují a pravidelně pořádají módní přehlídky.

Chcete být na léto „in“ a toužíte po nějakém originálním kousku do svého šatníku? Pro Lukáše není problém vyrobit cokoli podle vašich představ. Je libo malba na přírodní kůži, netradiční barevné kombinace či střihy? V sortimentu Lukášovy tvorby naleznete kromě kabelek a tašek také pásky, měšce, pouzdra na mobilní telefony, tablety či nářadí, ale také brože a další módní doplňky.
Originální výrobky si můžete prohlédnout přímo v ateliéru a v netradičním květinářství Eufloria, kterým se prochází do ateliéru.

Lukáš pravidelně vystavuje svou tvorbu na Trhu U Vrby v Riegrova 51, kde ho v nejbližších termínech zastihnete 23. 5., 6. 6. či 20. 6. 2015.

Lukášovu práci si můžete prohlédnout on-line na webu www.ardolflukas.cz. Aktuality a novinky naleznete také na: www.facebook.com/ardolf.lukas.cz.

PR text

![MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově](/t/w640/files/drbna/images/page/2026/08/10/size4-17863822306413-2-moda-fashion-day-s-oslavi-deset-let-galavecerem-v-ceskem-krumlove.jpg.webp)



![MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově](/t/w960/files/drbna/images/page/2026/08/10/size4-17863822306413-2-moda-fashion-day-s-oslavi-deset-let-galavecerem-v-ceskem-krumlove.jpg.webp)


