St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Ulici L. B. Schneidera čeká uzavírka, frekventovanou propojkou neprojedete téměř měsíc

Tomáš Souček1 minuta čtení20. 6. 2025, 13:00
Ulici L. B. Schneidera čeká uzavírka, frekventovanou propojkou neprojedete téměř měsíc
Ulici L. B. Schneidera čeká uzavírka, frekventovanou propojkou neprojedete téměř měsíc

Rozsáhlá rekonstrukce plynovodu uzavře ulici L. B. Schneidera. Frekventovaná propojka mezi ulicí Lidická třída a B. Němcové, která je také jednou z příjezdových cest k nemocnici, bude uzavřena čtyři týdny.

Rekonstrukce plynovodu uzavře ulici L. B. Schneidera od 21. června do 18. července. „V ulici dojde k celkové uzavírce komunikace. Tímto vás žádáme o neparkování v dotčené ulici. V návaznosti na postupující práce dojde k dočasnému odstavení jednotlivých plynovodních přípojek," oznámili zástupci CB plyn s.r.o. obyvatelům ulice.

Plán rekonstrukce plynovodu. 

Doplnili také, že v případě dotazů můžete přímo kontaktovat zástupce firmy na telefonním čísle 608 980 547. „Velmi se omlouváme za potíže, které Vám touto činností způsobíme, a věříme, že vzájemnou spoluprací proběhne celá záležitost k Vaší plné spokojenosti," uvedli.

Stavební práce v ulici omezí také provoz městské hromadné dopravy. Od soboty 21. června od 4:00 hodin tak dojde k odklonu linek 2 a 15 z ulice B. Němcové po objízdné trase Lidickou třídou se změnou obslužnosti dotčených zastávek.

Zastávka U Nemocnice bude pro linky 2 a 15 dočasně zrušena a nahrazena zastávkou Šumavská. Pro linky 13 a 22 zůstane zastávka v provozu. Zastávka Papírenská ve směru z centra se pro linky 2 a 15 přesune o přibližně 100 metrů na Lidickou třídu. Pro linky 13 a 22 zůstane v provozu na původním místě. Ve směru do centra se pak zastávka Papírenská pro linky 2, 13, 15 a 22 přesune zhruba o 80 m na Papírenskou ulici. Pro linku 2 jedoucí z výchozí zastávky Centrum Rožnov bude zrušena bez náhrady.

Stavební práce v ulici omezí také provoz městské hromadné dopravy. Od soboty 21. června od 4:00 hodin tak dojde k odklonu linek 2 a 15. 

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Semafor a kolony jsou zpátky. U letiště v Plané pokračuje stavba nové křižovatkyDoprava

Semafor a kolony jsou zpátky. U letiště v Plané pokračuje stavba nové křižovatky

Stavba nové křižovatky u budějovického letiště v Plané opět zasahuje do provozu. Na silnici I/3 znovu dopravu řídí semafor, ve vytížených hodinách také pracovníci. Podívejte se, jak to na místě aktuálně vypadá.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook