Počasí dnes22 °C, zítra26 °C
Sobota 13. července 2024  |  Svátek má Markéta
Bez reklam

Fotogalerie finálových projektů 2023

Zpět na fotogalerii

Zvládnete zachránit planetu před globální ekologickou katastrofou? Vhodnou strategii si můžete vyzkoušet v karetní videohře Beecarbonize, v níž bude vaším nelítostným protivníkem klimatická změna.

Zvládnete zachránit planetu před globální ekologickou katastrofou? Vhodnou strategii si můžete vyzkoušet v karetní videohře Beecarbonize, v níž bude vaším nelítostným protivníkem klimatická změna.

Archimedes je unikátní celosvětový projekt sítě digitálně propojených učeben, v nichž žáci základních škol a dalších vzdělávacích institucí studují zejména přírodní vědy.

Archimedes je unikátní celosvětový projekt sítě digitálně propojených učeben, v nichž žáci základních škol a dalších vzdělávacích institucí studují zejména přírodní vědy.

Produkce textilu v řadě ohledů negativně dopadá na životní prostředí. Změnit se to snaží ostravská společnost NIL Textile.

Produkce textilu v řadě ohledů negativně dopadá na životní prostředí. Změnit se to snaží ostravská společnost NIL Textile.

Po rozsáhlé rekonstrukci funguje v Praze 9 na Českobrodské opravdová školní budova pro 21. století, která je energeticky a uhlíkově pozitivní.

Po rozsáhlé rekonstrukci funguje v Praze 9 na Českobrodské opravdová školní budova pro 21. století, která je energeticky a uhlíkově pozitivní.

Aquaponická farma v Lážovicích pěstuje k přírodě šetrným způsobem výtečnou zeleninu a nabízí také rybí maso. Využívá totiž moderní způsob produkce rostlin, které si za pomoci speciální technologie berou živiny přímo z vody, v níž žijí ryby.

Aquaponická farma v Lážovicích pěstuje k přírodě šetrným způsobem výtečnou zeleninu a nabízí také rybí maso. Využívá totiž moderní způsob produkce rostlin, které si za pomoci speciální technologie berou živiny přímo z vody, v níž žijí ryby.

Odpad je surovinou budoucnosti. To si uvědomil zakladatel digitálního odpadového tržiště Cyrkl, které hledá nové využití pro průmyslový odpad, vedlejší produkty, druhotné suroviny nebo použité materiály.

Odpad je surovinou budoucnosti. To si uvědomil zakladatel digitálního odpadového tržiště Cyrkl, které hledá nové využití pro průmyslový odpad, vedlejší produkty, druhotné suroviny nebo použité materiály.

Fotogalerie finálových projektů 2023  |  Galerie  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.