St 12. 8. 2026Klára
Hokej

Fanklub Motoru v pátek pokřtí kalendář na rok 2016

Mmhermi@gmail.com1 minuta čtení16. 12. 2015, 14:50
Fanoušci Motoru
Fanoušci Motoru · Foto: Bramberka

Uskupení Motorfans, které vytváří na stadionech kulisu při zápasech ČEZ Motor České Budějovice, bude v pátek křtít kalendář pro následující rok. Kmotrem bude David Kuchejda.

„Křest se uskuteční od 18 hodin v bufetu u vedlejší haly Budvar Arény. Hned vedle fanshopu,“ řekl šéf fanklubu budějckého týmu Pavel Vágner. Akce bude pro širokou veřejnost. Díky tomu bude o hodinu prodloužena i otevírací doba fanshopu.

Cena kalendáře je 200 korun. „Ale 100 korun jde na dobrou věc. Rozhodli jsme se, že polovinou částky podpoříme školu pro sluchově postižené. Je to něco podobného jako vlaková sbírka z výjezdu do Jihlavy,“ dodal Vágner. „Doufáme, že dorazí hodně lidí.“

Kmotr kalendáře David Kuchejda nebude na slavnostním aktu chybět.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nemocnicím dochází zásoby krve. Momentálně chybí všechny krevní skupinyZprávy

Nemocnicím dochází zásoby krve. Momentálně chybí všechny krevní skupiny

Situace se na transfuzním oddělení českobudějovické nemocnice dál zhoršuje. Zatímco ještě nedávno chyběla většina krevních skupin, nyní nemocnice upozorňuje na vážný nedostatek krve všech krevních skupin. Zdravotníci proto znovu vyzývají dárce, aby odběr neodkládali.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple