St 12. 8. 2026Klára
Hokej

SOUTĚŽ: Sérii výher Motoru se pokusí utnout Benátky

PPavKac1 minuta čtení2. 2. 2014, 19:38
Jihočeši čeká utkání proti Benátkám nad Jizerou
Jihočeši čeká utkání proti Benátkám nad Jizerou

Navázat na třízápasovou vítěznou šňůru, urvat další porci třech bodů a potěšit líbivou hrou vlastní fanoušky. To jsou cíle, se kterými v pondělí nastoupí hokejisté Motoru do utkání 47. kola 1. ligy proti rozjetým Benátkám nad Jizerou. Farma extraligového Liberce vyhrála už pětkrát za sebou.

ČEZ Motor Č. Budějovice - HC Benátky nad Jizerou, pondělí 3. února 2014 od 17.30 hodin

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát dvě vstupenky, které si mezi sebe rozdělí dva čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane po jednom lupenu. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pondělní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapitán Motoru Aleš Kotalík vstřelil v této sezoně 15 branek. Správně je tedy možnost C.

Po jedné vstupence na dnešní utkání vyhráli čtenáři Petr Hůlka a Radek Křiváček. Blahopřejeme!

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zraniloZprávy

Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zranilo

Vážná dopravní nehoda autobusu zaměstnala ve středu odpoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. K nehodě došlo na silnici I/34 u obce Holičky na Třeboňsku, v lesním úseku mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem. Komunikace je kvůli zásahu uzavřena.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook