St 12. 8. 2026Klára
Hokej

Odečet bodů Motoru nehrozí, klub nepochybil

PPavKac1 minuta čtení27. 2. 2014, 15:00
Jiří Bárta při zápase s Jihlavou
Jiří Bárta při zápase s Jihlavou

„Motor má problém! Českobudějovickým hokejistům hrozí odečet bodů za neoprávněný start hráče v první lize.“ S takovou zprávou přišel ve středu večer deník Právo. Jak ale Budějcké Drbně dnes potvrdil marketingový a PR ředitel Tomáš Kučera, ztráta bodů Jihočechům nehrozí.

Podle Práva má mít jednadvacetiletý útočník Jiří Bárta, který odehrál za Motor v této sezoně 36 mistrovských utkání, uzavřenou smlouvu se dvěma subjekty. „To souvisí s registračními zmatky po odstěhování Mountfieldu do Hradce,“ píše deník.

Z pohledu budějckého hokejového klubu, který v sobotu rozehrál nadstavbovou část sezony 2013/2014, takzvané play-out, ale k žádné chybě nedošlo a žádné odečty bodů Motoru nehrozí.

„Bárta má s Motorem uzavřenou a na Českém svazu ledního hokeje registrovanou smlouvu. Nastupoval tedy oprávněně. Údajně má ještě juniorskou smlouvu s HC České Budějovice, což by ale také nemělo nijak odporovat řádům. A i pokud ano, tak chyba rozhodně není na straně Motoru. Svaz potvrdil, že nám nic nehrozí,“ ujistil fanoušky Kučera.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zraniloZprávy

Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zranilo

Vážná dopravní nehoda autobusu zaměstnala ve středu odpoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. K nehodě došlo na silnici I/34 u obce Holičky na Třeboňsku, v lesním úseku mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem. Komunikace je kvůli zásahu uzavřena.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook