pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Neznámý muž přepadl benzínku v Písku, ukradl několik tisíc korun

Písečtí kriminalisté řeší od nedělního večera případ loupežného přepadení na benzinové čerpací stanici Petrol na Pražské ulici. Zatím neznámý muž si odnesl několik tisíc korun a z místa utekl. Policisté hledají svědky.

K přepadení došlo v neděli krátce po půl deváté večer. Nožem ozbrojený muž se dožadoval vydání hotovosti. Žena za kasou na pachatelovo výzvu nereagovala, tak si několik tisíc korun vzal sám a z prodejny utekl.

Na místo činu vyjížděli policisté, kriminalisté i policejní psovod se služebním psem. „Pachatel byl asi 175 centimetrů vysoký, štíhlé postavy a oblečen byl do tmavě modré bundy, zelené mikiny s kapucí a tmavých kalhot. Hlavu si maskoval látkou s otvory pro oči,“ uvedla tisková mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Kriminalisté teď po lupiči pátrají. Pomoci by mohli i svědci, kteří místem v uvedené době projížděli ve směru na průmyslovou zónu i do centra města, a mají ve vozidlech palubní kamery. Tyto záznamy by mohly k objasnění případu také pomoci. Využít můžete linku 158, případně kontakt přímo na písecké kriminalisty 974 235 325.

Foto Koláž Budějcké Drbny

Štítky přepadení, benzinka, Písek, policie

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.