pondělí 13. července 2020 Markéta

VIDEO: Na čtyřproudovce kličkoval mezi auty. Se „čtyřkou“ v dechu skončil na záchytce

Dopravu na Dlouhé louce včera odpoledne zastavil silně opilý muž, který vbíhal mezi auta. Neovládal své pohyby a ohrožoval sebe i ostatní řidiče. Kolemjdoucí proto na místo zavolali městskou i státní policii. Strážníci muže našli na nedalekém parkovišti u obchodního domu, kde hrubě obtěžoval lidi procházející kolem. Opilec nakonec skončil na záchytce.

Jak je vidět na videu, doslova gumového opilce ze silnice odtáhl jeden z řidičů. Během chvíle ale muž stál opět na nohou a mezi auta se vydal znovu. Lidé na místo přivolali jak státní, tak i městskou policii. 

„Strážníci muže nalezli na nedalekém parkovišti u obchodního centra, kde právě hrubě obtěžoval osoby procházející kolem,“ uvedla tisková mluvčí strážníků Věra Školková. Když po muži chtěli občanku nereagoval a choval se zmateně. Policisté mu dali dýchnout a nestačili se divit. V dechu měl více než 4 promile. S pouty na rukou si počkal na přivolanou záchranku, které ho převezla na záchytku. 

„Celá událost bude pravděpodobně řešena jako přestupek a bude předána do správního řízení,“ uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Redakce

Štítky krimi, policie, České Budějovice, Dlouhá louka, alkohol, záchytka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.