Policisté už znají totožnost mrtvého muže, který byl nalezen u Haklových Dvorů

Autoři | Foto Koláž Budějcké Drbny a Policie ČR

Jihočeští policisté už znají totožnost muže, jehož tělo bylo nalezeno na konci června u Haklových Dvorů. Soudní pitvou bylo zjištěno, že muž zemřel udušením. S určením totožnosti pomohli příbuzní, kteří ho poznali.

Podle provedené soudní pitvy se na jeho smrti nepodílel nikdo jiný. „Kriminalisté nařídili soudní pitvu, ta stanovila jako příčinu smrti udušení bez násilí či stop cizího zavinění,“ uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner

Policie stále pátrá po totožnosti mrtvého muže, který byl nalezen u Haklových Dvorů

Jihočeští policisté stále pátrají po totožnosti mrtvého muže, který byl nalezen na konci června u rybníku v Haklových Dvorech. Soudní pitvou bylo zjištěno, že muž zemřel udušením. Policie znovu žádná o pomoc veřejnosti při identifikace mrtvého.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky krimi, policie, smrt, České Budějovice, pitva

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.