St 12. 8. 2026Klára
Kultura

Soutěž o 2 lístky na film A.Nellis "Perfect Days"

RRedakce1 minuta čtení26. 10. 2011, 9:48
Multikino Cinestar
Multikino Cinestar

Včera jsme slíbili, že vyhlásíme soutěž o dva lístky na dnešní Dámskou jízdu v Multikině Cinestar. Součástí této akce bude premiéra nového českého filmu českobudějovické rodačky Alice Nellis , Perfect Days - I ženy mají své dny. Začátek je v 17.30.

A jak soutěžit? Stačí se zaregistrovat na stránkách Budějcké Drbny a následně odpovědět na zadanou otázku. Odpověď napište do komentáře pod článek. Nejrychlejší odpověď, bude také tou vítěznou. Počítat se budou pouze komentáře na BD, ne z Facebook pluginu.

Soutěžní otázka zní: za jaký film získala Alice Nellis v roce 2007 Českého lva?

V případě, že dnes nevyhrajete neklesejte na mysli, protože podobných soutěží máme připraveno víc. Nezapomeňte při registraci uvést správné kontakty na sebe, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat a sdělit vám, jakým způsobem si výhru můžete vyzvednout.

Jak hodnotíte tento článek?

Diskuze

11

Diskuze je moderovaná. Prosíme o slušnou komunikaci.

Komentují jen přihlášení
FM
Filip Matoušek27. 10. 2011, 16:23
Tak to jsme rádi :-)
MJ
Michaela Janová27. 10. 2011, 15:59
Výborný děkuju ;) Dámskou jízdu bychom teda s přítelem radši vynechali... :D Ale bylo to hezký a při filmu jsem chvílema i brečela smíchy, takže určitě doporučuji :o)
FM
Filip Matoušek27. 10. 2011, 15:45
Tak jaké to bylo Míšo?
FM
Filip Matoušek26. 10. 2011, 12:21
Malinko Barčo :-), ale pro příště už jste zaregistrovaná :-)
BK
Barbora K.26. 10. 2011, 12:17
Jsem se teď zaregistrovala a chtěla odpovědět Tajnosti a jdu s křížkem po funuse :-)
MJ
Michaela Janová26. 10. 2011, 10:48
Děkuju :)
FM
Filip Matoušek26. 10. 2011, 10:47
Soňo bohužel pozdě, nezoufej příště se to povede :-)
FM
Filip Matoušek26. 10. 2011, 10:46
Gratulujem a sledujte e-mail. :-)
SS
Soňa Sedláková26. 10. 2011, 10:42
Tajnosti
MJ
Michaela Janová26. 10. 2011, 10:41
Tak to byla moje nejrychlejší registrace v životě :D
MJ
Michaela Janová26. 10. 2011, 10:39
Tajnosti

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zraniloZprávy

Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zranilo

Vážná dopravní nehoda autobusu zaměstnala ve středu odpoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. K nehodě došlo na silnici I/34 u obce Holičky na Třeboňsku, v lesním úseku mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem. Komunikace je kvůli zásahu uzavřena.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook