St 12. 8. 2026Klára
Kultura

Kulturní tipy: Masopust, zabijačka i olympijský festival, o víkendu se nudit nebudete

Veronika Kotmanová1 minuta čtení6. 2. 2026, 17:00
ilustrační foto
ilustrační foto · Foto: obec Holašovice

První únorový víkend i prázdniny nabízejí bohatý program. Vyrazit můžete na tradiční masopustní průvody ve Skalách a Holašovicích, 164. ročník Milevských maškar s plánovaným rekordním počtem masek či na zabijačkové hody na statku. Za zimními sporty si zajděte na budějovický olympijský festival.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionůZprávy

Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionů

Odhadované náklady na přestavbu táborského venkovního bazénu a nedaleké sportovní haly činí více než 250 milionů korun. Město chce obě sportoviště rekonstruovat současně. Práce by mohly začít v příštím roce.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook