St 12. 8. 2026Klára
Míčové sporty

Volejbalisté nachystali pro fanoušky unikátní plakáty

Ddvoral202 minuty čtení20. 10. 2014, 15:06
Plakát s Janem Kulihou a Filipem Habrem
Plakát s Janem Kulihou a Filipem Habrem

Nejlepší český volejbalový celek zkraje nové sezony nezahálí ani marketingově. Na úterní tiskové konferenci představili zástupci VK Jihostroj České Budějovice také nové plakáty hráčů jihočeského týmu.

Českobudějovický klub nechce být lídrem pouze na palubovce či taraflexu, ale i v jiných činnostech. Plakáty hráčů Jihostroj vždy nesou prvky originality a nejinak tomu je i v letošní sezoně.

„V době, kdy se plakáty připravovaly, tak už z nich hráči měli radost, protože jejich tvorbu průběžně sledovali. Jde o moderní styl, kterým by se současný volejbal měl ubírat, aby se imageově přiblížil ostatním sportům,“ komentoval jejich tvorbu zástupce marketingové agentury Libor Matoušek mladší.

Jeho slova potvrdil kapitán Filip Habr, který je na plakátu s Janem Kulihou. „Myslím, že jsou celkem originální. Snad se budou lidem líbit, ale ještě více doufám, že se jim bude líbit naše hra.“

Po prvním zápase určitě může být spokojen, i on se totiž výrazně podílel na výhře 3:1 v Brně.

Wallpapery už jsou nyní ke stažení na webových stránkách (sekce FANZONE) v různých velikostech podle nejčastějších rozlišení monitorů. V tištěné podobě budou plakáty k zakoupení ve fanshopu při každém domácím utkání. Poprvé již během dneška, kdy Jihostroj přivítá od 20 hodin v televizním utkání VK Karbo Benátky nad Jizerou.


Před dnešním utkáním s Benátkami navíc proběhlo ve Sportovní hale předání permanentních vstupenek vítězům soutěží, kterého se ujal manažer klubu Stanislav Pochop (uprostřed). Výherkyně s Budějckou Drbnou Milena Maršíková za sebe poslala svého manžela (vlevo) a v soutěži s Jihočeským sportem uspěl Lukáš Hanzlík (vpravo).

Foto: Martina Matoušková a Michal Heřman
Postprodukce: TRIMA CB, s.r.o.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionůZprávy

Přestavba táborského venkovního bazénu a haly může stát až 250 milionů

Odhadované náklady na přestavbu táborského venkovního bazénu a nedaleké sportovní haly činí více než 250 milionů korun. Město chce obě sportoviště rekonstruovat současně. Práce by mohly začít v příštím roce.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook