St 12. 8. 2026Klára
Společnost

Hasiči řeší desítky událostí v souvislosti s bouřkami

RRedakce1 minuta čtení4. 8. 2013, 20:09
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Od 17. hodiny evidují jihočeští hasiči přibližně dvě stovky událostí spojených s odklízením následků bouřky. Okolo 50 událostí mají do této chvíle hasiči na Jindřichohradecku, přibližně 40 na Českobudějovicku a po 30 na Písecku, Strakonicku a Táborsku.

„V několika případech spadly stromy na osobní auta, například ve Strakonicích, Doubravicích, Zahájí, Libíně či Dačicích,“ řekla mluvčí HZS Jihočeského kraje Vendula Matějů, podle níž zatím nebyl nikdo zraněn.

Tisková zpráva

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Písečané mohou ovlivnit, co se změní. Do participativního rozpočtu míří 18 projektůSpolečnost

Písečané mohou ovlivnit, co se změní. Do participativního rozpočtu míří 18 projektů

Co by podle vás měli v Písku opravit nebo oživit? Odpověď mohou obyvatelé města znovu ovlivnit prostřednictvím participativního rozpočtu. Do jeho pátého ročníku dorazilo 18 návrhů, od úprav veřejných prostranství přes nové herní a odpočinkové prvky.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple

Přihlašovali jste se přes Facebook? Dočasně to nejde. Váš účet nikam nezmizel — nastavte si heslo a přihlaste se stejným e-mailem, jaký máte na Facebooku.