St 12. 8. 2026Klára
Společnost
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vánočně nasvícená Zoo Hluboká rozsvítí vaše srdce

PR článekRRedakce2 minuty čtení9. 12. 2025, 18:30
Hlavní foto
Hlavní foto

Když se Zoo Hluboká rozzáří tisícemi světýlek víte, že advent již dorazil. Od 28. listopadu 2025 do 4. ledna 2026 se Zoo Hluboká opět promění v kouzelné místo.

Krmení zvířat na Štědrý den:
  • 10:00 – Vydry
  • 11:45 – Kozy (u dětského hřiště)
  • 11:00 – Tygři
  • 13:00 - Rosomák
  • 13:30 – Medvěd plavý
  • 14:30 – kůň Převalského
  • 15:00 - Vydry

Procházka světelnou zoo

Představte si procházku za šera, kdy vás provázejí nejen živá zvířata, ale i jejich světelní bratři. 10,4 km světelných řetězů, 985 tisíc žároviček, 88 světelných efektů, kde se každý skládá ze stovek až tisíců žároviček, kůň, svítící labutě, lemuři, světelné brány vás vedou cestičkami areálu. Vánoční atmosféra doslova září z každého rohu. Celkem 6 fotokoutků lákají k nezapomenutelným fotografiím a v klidové zóně na vás čeká dřevěný betlém, který vrací advent zpět k jeho kořenům.

Proč právě nasvícená zoo?

V době, kdy nás všude obklopují nákupní centra a konzumní vánoční shon, nabízí nasvícená Zoo Hluboká něco vzácného – autentický zážitek v přírodě. Děti poznávají zvířata v jejich večerním režimu, kdy jsou některé druhy aktivnější než přes den. Dospělí si mohou odpočinout od stresu a nechat se unést klidnou atmosférou zimní přírody ozdobené světly.

Je to místo, kde se rodina může sejít bez shonu, jen s vůní přírody, záblesky světel a uklidňujícími zvuky na břehu Munického rybníka. Místo, kde advent získává svůj pravý význam – čas klidu, rozjímání a společných chvil. Tak neváhejte a vyrazte na Hlubokou. Tisíce světýlek už čekají, až rozsvítí i vaše srdce.

Štědrý den 

Zoo je pravidelně otevřena i 24. prosince do 16:00. Pokud hledáte způsob, jak zkrátit čekání na Ježíška a naladit se na ten kouzelný večer roku, přijďte do Zoo Hluboká. Ve 12:00 rozsvítíme společně vánoční stromek. Na každého malého návštěvníka čeká dárek a pokud chcete i vy můžete pod vánoční strom do připravených beden nadělit zvířátkům (luštěniny, ovoce, zeleninu, ořechy).

Otevírací doba:
  • Pokladna: denně od 8:30 do 19:00, areál je třeba opustit do 19:30
  • Štědrý den: otevřeno od 8:30 do 16:00 (program od 9:00 do 15:00)

Vstupenky lze zakoupit na místě nebo online, cena vstupného se řídí dle běžného ceníku zoo.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple

Přihlašovali jste se přes Facebook? Dočasně to nejde. Váš účet nikam nezmizel — nastavte si heslo a přihlaste se stejným e-mailem, jaký máte na Facebooku.