pátek 3. prosince 2021 Svatoslav

Proběhl šestý ročník benefičního běhu Svatojánský kopeček. Vybralo se přes 70 tisíc korun

V sobotu 25. proběhl proběhl šestý ročník benefičního běhu pro Centrum BAZALKA Svatojánský kopeček. Celkem se podařilo vybrat 72 323 korun.

Po loňské virtuální verzi se všichni s radostí sešli ve Svatém Janu nad Malší. Při dětských bězích i na tratích 5 a 10 kilometrů podali všichni účastníci úžasné výkony a ti na stupních vítězů si odnesli skvělé ceny.

Závodu se účastnilo celkem 113 dospělých běžců a 49 dětí. Všichni, kteří se zaregistrovali měli šanci vyhrát v soutěži o hodnotné ceny – např. let balónem. Díky všem, kteří se zapojili, celkový výtěžek činil nádherných 72323 Kč. Centrum BAZALKA, o.p.s. použije celý výtěžek na pokrytí nákladů fyzioterapie pro své klienty. Cílenou rehabilitací se snaží dětem zlepšit kvalitu života či přinejmenším stabilizovat jejich zdravotní stav.

Centrum BAZALKA poskytuje péči 47 klientům ve věku od 1 do 40 let v denním stacionáři a od 1 do 26 let v týdenním stacionáři. Je od roku 2008 certifikovaným pracovištěm konceptu Bazální stimulace a provozuje též Základní a Mateřskou školu speciální. Péče probíhá v rodinné atmosféře při zachování individuálního přístupu, který zohledňuje potřeby každého klienta.

Ohodnoť článek

Tisková zpráva

Štítky Svatojánský kopeček, závod, běh, Bazalka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.