pondělí 28. září 2020 Václav

Los ligy: Dynamo začne doma s mistrovskou Slavií

FORTUNA:LIGA byla dnes dopoledne rozlosována a hned v prvním kole přivítají fotbalisté Dynama vítěze uplynulého ročníku Slavii Praha. Atraktivní soupeři čekají Jihočechy i v dalších kolech. Ve druhém se totiž představí na hřišti Baníku Ostrava a poté doma vyzvou Slovan Liberec. Úvodní kolo přinese předposlední srpnový víkend, tedy 22. a 23.8.

Po povedeném ročníku v roli nováčka čeká na svěřence Davida Horejše druhá sezona mezi elitou a hned na úvod je prověří pražská Slavia. Nováčky v lize budou Pardubice a Brno, s nimiž se Dynamo utká v první polovině soutěže na venkovním hřišti. 

V nové sezoně FORTUNA:LIGY se představí hned osmnáct týmů, což změnilo formát celé soutěže. Hrát se bude dvakrát každý s každým a zrušená tak byla celá nadstavbová část. Sestupovat budou tři týmy, titul získá mužstvo, které bude po 34 odehraných kolech na prvním místě. 

Jisté také je, že minimálně v úvodu sezony se bude z pohledu hygienických a bezpečnostních opatření hrát ve stejném modelu jako na konci loňské sezony. Ochozy stadionů mohou být zaplněné z 25 procent, což pro Střelecký ostrov znamená přibližně 1 700 diváků. Kompletní přehled utkání naleznete na stránkách klubu.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto dynamocb.cz

Štítky Dynamo, zápasy, losování, soupeři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.