pondělí 2. srpna 2021 Gustav

Tým, který porazí Jihostroj, žádnou odměnu nedostane

Volejbalovým světem se rozletěla fáma o tom, že Český svaz volejbalistů vypsal odměnu pro toho, kdo jako první porazí v extralize českobudějovický Jihostroj. Kdo získá skalp úřadujícího mistra, který už vyhrál čtrnáctkrát v řadě za sebou, dostane sto tisíc korun.

Jako první dostanou šanci už ve čtvrtek Benátky, v pátek přijede zkusit štěstí do Českých Budějovic Havířov. Zaručené zprávy se ale nejspíš na pravdě nezakládají.

„O ničem podobné nevím, je to nesmysl,“ rázně ukončil všechny dohady bývalý trenér českobudějovického Jihostroje a současný zaměstnanec Českého volejbalového svazu Milan Žák. Ve svém pražském působišti všechny spekulace rázně odmítl. „Mně o to není nic známo, nepředpokládám, že by kdokoli na svazu k takovému kroku sáhl.“

Ani v jihočeském klubu se k tomuto tématu nikdo nehlásil. Jihočeši se aktuálně pečlivě připravují na čtvrteční těžký zápas v Benátkách, které výrazně posílily kádr, v sobotu od 18 hodin přivítají Havířov a v úterý nastoupí v přetěžkém souboji Ligy mistrů proti německému Unterhachingu.

Napsal Petr Havelka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.