sobota 4. července 2020 Prokop

Ostatní sporty

V derby s Prachaticemi byli stolní tenisté Pedagogu úspěšnější

Další utkání druhé ligy stolního tenisu čekalo českobudějovické hráče v Prachaticích. Šlo tak o jihočeské derby, jež zvládli lépe hostující hráči Pedagogu, kteří zvítězili v celkovém poměru 10:6.

V neděli se Štíři pokusí vybojovat třetí vítězství v řadě

Domácí výhra nad Chomutovem 8:7, následné úspěšné utkání v Kadani, které budějčtí florbalisté zvládli v poměru 7:5. Na tyto zápasy budou chtít Štíři navázat v nedělním utkání, kdy od 15:45 přivítají ve Sportovní hale FBC Plzeň.

SOUTĚŽ: V sobotu budou v Gerbeře létat pěsti. Chystá se Pardál Gladiators Night

Příznivci bojových sportů se již určitě těší na sobotní večer, kdy vypuknou další boje novodobých gladiátorů na akci zvané Pardál Gladiators Night. Tato akce se uskuteční již tuto sobotu 21. listopadu od 19 hodin v českobudějovické Gerbeře.

I neúspěch může přinést zlepšení. Pokusí se o to karatisté

Jeden z vrcholů roku 2015 mají za sebou zástupci TJ Karate České Budějovice. V indonéské Jakartě bylo osm Budějčáků na světovém šampionátu do 21 let. Medaili sice nikdo nepřivezl, ale trenér Miroslav Hýsek vidí šance do budoucna.

Štíři poprvé zvítězili na hřišti soupeře, ženám se doma nedařilo

Další kolo měl na programu mužský i ženský tým Štírů z Českých Budějovic. Zatímco muži vybojovali na hřišti Kadaně tři body za vítězství 7:5, tak ženám se doma proti Hranicím nezadařilo a podlehly 4:6.

Cyklokrosová elita opět zamíří do Tábora. Na evropský šampionát

Překvapivé rozhodnutí přišlo od pořadatelů cyklokrosových závodů v Táboře. Po letošním mistrovství světa toho měli dost, ale nakonec podali přihlášku a získali pořadatelství mistrovství Evropy. Konat se bude v roce 2017. „Díky změně pravidel...

Štírky přivítají v sobotu tým Teiwaz Hranice

Florbalistky českobudějovických štírek přivítají v sobotu 14. listopadu ve Sportovní hale tým Teiwaz Hranice. Vše se odehraje v rámci sedmého kola 1. ligy žen. Úvodní buly je naplánováno na 14:15.

Registrace 20. ročníku Juniorského maratonu otevřeny

Jubilejní 20. ročník Juniorského maratonu se uskuteční v roce 2016. Jeho semifinálová kola se uskuteční v dubnu po celé České republice. Členové vítězných školních štafet dostanou příležitost běžet maratonskou trať přímo po boku nejlepších...

Sparing Camp nabízel srovnání a studii nových dovedností

V Budějcích se na třídenním Sparing Campu pro karatisty protočily dvě stovky borců. Karatisté trénovali, absolvovali semináře a také bojovali.

Zemřel veslař Mejta, olympijský vítěz z Helsinek 1952

Ve věku 87 let v pátek zemřel olympijský vítěz Karel Mejta. Na zisku prvního olympijského zlata pro české veslování se v Helsinkách v roce 1952 podílel jako člen čtyřky s kormidelníkem, kterou dále tvořili Stanislav Lusk, Jan Jindra, Jiří Havlis...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.