St 12. 8. 2026Klára

Czech Property Investments

Vizualizace budovy IGY 2Společnost

Výstavba IGY 2 by měla začít letos v červenci

Ačkoliv kupní síla v naší zemi klesá a průměrný Čech má k dispozici o 43 procent méně peněz, než průměrný Evropan, budějčtí radní spolu s investory mají pocit, že město nezbytně potřebuje IGY 2. Nový nákupní dům vyroste u Pražské třídy mezi ulicemi Pekárenskou a Fráni Šrámka.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nízká hladina Vltavy odhalila dělostřeleckou minu s bílým fosforemZprávy

Nízká hladina Vltavy odhalila dělostřeleckou minu s bílým fosforem

Výrazný pokles hladiny Vltavy odhalil u Větřní nebezpečnou munici z druhé světové války. Bagrista při úpravě dna řeky narazil na americkou dělostřeleckou minu, která obsahovala vysoce nebezpečný bílý fosfor. Pyrotechnici ji proto nemohli převézt a museli ji zničit přímo na místě.

MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém KrumlověSpolečnost

MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově

MODA Fashion Day[s] letos slaví 10. výročí. Galavečer se uskuteční 19. září 2026 v Českém Krumlově a jeho součástí bude také vyhlášení 8. ročníku Výzvy Žena Českokrumlovska a Žena Českobudějovicka s udílením cen Rut Kolínské.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook