St 12. 8. 2026Klára

Dětský maškarní karneval

Ilustrační fotoKultura

SOUTĚŽ: Vyhrajte lupeny na Dětský maškarní karneval

Nevíte, kam v nevlídném sychravém počasí, jaké právě venku panuje, vyrazit s dětmi? Budějcká Drbna má pro vás tip na víkend! Tuto neděli od 14.30 hodin se bude ve společenském sále Domu kultury Metropol na Senovážném náměstí konat Dětský maškarní karneval.

Dětský maškarní karneval v MetropoluKultura

FOTO: Pohádkové bytosti řádily v Metropolu

V závěru minulého týdne pořádal Dům kultury Metropol již tradiční Dětský maškarní karneval a Budějcká Drbna byla při tom.

DK MetropolKultura

SOUTĚŽ: Metropol láká na Dětský maškarní karneval

Nedělní odpoledne bude v budějckém Domu kultury Metropol patřit tradičnímu dětskému maškarnímu karnevalu. Chystáte se tam vyrazit? S Budějckou Drbnou můžete vyhrát čtyři volné vstupenky!

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nízká hladina Vltavy odhalila dělostřeleckou minu s bílým fosforemZprávy

Nízká hladina Vltavy odhalila dělostřeleckou minu s bílým fosforem

Výrazný pokles hladiny Vltavy odhalil u Větřní nebezpečnou munici z druhé světové války. Bagrista při úpravě dna řeky narazil na americkou dělostřeleckou minu, která obsahovala vysoce nebezpečný bílý fosfor. Pyrotechnici ji proto nemohli převézt a museli ji zničit přímo na místě.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéSpolečnost

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook