Miloš Dodo Doležal
KulturaSOUTĚŽ: Mezinárodní pivní festival se po roční přestávce vrací na českobudějovické výstaviště
Devětadvacátý ročník Mezinárodního pivního festivalu odstartuje ve čtvrtek 14. února přesně v 15 hodin. Poprvé v pavilonu Z, kde budou nejen pivovary prezentující především nová piva a pivní speciály, ale také podium, na němž se během 3 dnů vystřídá 6 kapel.
KulturaNa lišovském Rockfestu vystoupí Tlustá Berta, Narttu a Petr Kolář. Děti čeká zábavné odpoledne
Rockfest Lišov 2018 je už pátým ročníkem akce pořádané městem, která láká k návštěvě všechny milovníky kytarových riffů, bubenických sól, nakřáplých hlasů rockových idolů i ohňových efektů. Zkrátka Rockfest Lišov je akce, co vám udělá dobře na duši i na těle a tohle všechno můžete zažít už v sobotu 23. června na parkovišti u Relaxcentra Mrkáček v Lišově.
ZprávyArakain udeřil ve městě koberců
Heavy metalová legenda Arakain se v sobotu večer zastavila v Lišově a nenechala nikoho na pochybách. Hrálo se se hlavně z nových desek, ale jak už bývá u letitých kapel zvykem, nezapomnělo se ani na fanoušky dříve narozené.
RadilkaV novém roce otevře kulturní vrátka vážná hudba
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Ti z vás, kteří využijí pozvání Jihočeského divadla na Novoroční galakoncert, budou mít v příštím roce jasno. Ještě do Silvestra však můžete navštívit koncert v MC Fabrika či ve Velbloud Music Baru, kde je připraveno tradiční vystoupení kapely Znouzecnost.
KulturaLišovský Rock Fest nabídne známá hudební jména
Již tuto sobotu ve 12 hodin se otevřou brány parkoviště Mrkáček Relaxcentra v Lišově, kde odstartuje první ročník hudebního festivalu Rock Fest Lišov 2014 v čele s oblíbenou kapelou Vypsaná fiXa.









