TJ Sokol Dobřichovice
Míčové sportyZ Dobřichovic přivezla Madeta pouze dva body
Minulý týden odehrály volejbalistky Českých Budějovic dva zápasy na hřišti Sokola Dobřichovice, který se oproti loňskému roku drží na postupové příčce mezi nejlepšími šesti družstvy 1. ligy. Tento dvojzápas se však madetkám vůbec nepovedl a zaznamenaly tak první ztrátu všech tří bodů.
Míčové sportyMadeta zatím projíždí novou sezonou jako nůž máslem
Volejbalistky budějcké Madety mají za sebou další čtyři zápasy v první lize. Ve dnech 10. a 11. října přivítaly v náhradní hale Na Sádkách hráčky Dobřichovic a v závěru minulého týdne tam zavítaly jako hosté na utkání s druhým družstvem žen z krajské metropole - PF Slavia České Budějovice.
Míčové sportyMadeta opět vítězně, Dobřichovice uhrály jediný set
V pátek a v sobotu zavítalo na palubovku budějckých Madetek družstvo z Dobřichovic. I když už bylo předem jasné, že výsledek těchto dvou zápasů další průběh soutěže nezmění, chtěla děvčata z Madety dotáhnout oba duely do vítězného konce a potěšit své věrné diváky hezkým volejbalem.








