čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Vyhledávání

Nalezené články: "Autisté jihu"

Ve Stromovce se opět poběží Modrý běh. Pomůže lidem s autismem

Organizace Auticentrum pomáhající dětem a dospělým lidem s autismem pořádá už tradičně charitativní akci Modrý běh, která probíhá v rámci mezinárodní kampaně „Light it up blue“ nebo-li „Rozsviťme se modře“. Jejím cílem je upozornit na problematiku...

Primátor Svoboda zaštítil Fashion Day(s)

neděle, 4. června 2017, 09:54Společnost

Primátor Svoboda zaštítil Fashion Day(s)

Prostory depa Dopravního podniku města České Budějovice oživil projekt Moda Fashion Day(s) České Budějovice 2017. Konalo se vyhlášení prvního ročníku výzvy Žena Českobudějovicka.

Andrea Jurásková ze spolku Autisté jihu: Každý měsíc se nám hlásí noví rodiče, neustále rosteme

Takřka před dvěma měsíci se slavnostně otevřely nové prostory Auticentra v objektu bývalé školky v českobudějovické Plzeňské ulici. Vzhledem k tomu, že má organizace stále více klientů, bylo již stěhování ze ZŠ Bezdrevská nevyhnutelné. Jaké byly...

Přijďte si zaběhat a podpořte tak lidi s autismem. Modrý běh nabídne tři okruhy

K celosvětové kampani Light it up blue na podporu lidí s autismem se tradičně připojí i spolek Autisté jihu se svou akcí Modrý běh. Sportovní událost se uskuteční v sobotu 20. května v českobudějovické Stromovce - start i cíl u dětského hřiště.

Budějcké Auticentrum hlásí otevřeno

V noci z neděle na pondělí svítila budějcká radnice modrou barvu a vyjádřila tak podporu autistům. Mnohem delší krok pro pomoc těmto lidem však přišel až v úterý 4. dubna. To byla totiž slavnostně otevřena nová budova Auticentra.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Autisté jihu"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Autisté jihu"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.