úterý 29. listopadu 2022 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "Pazderna"

VIDEO: Za dvojnásobnou vraždu na Písecku padly výjimečné tresty

Krajský soud v Českých Budějovicích dnes vynesl rozsudek v případu dvojnásobné vraždy, ke které došlo loni v lednu na Písecku. U soudního líčení, které začalo v devět hodin ráno, padly dva výjimečné tresty. Ján Moncoľ odcházel od soudu s 27 lety a...

Obžalovaný z vraždy na Písecku má prý snahu chránit Mišku, ona jeho ne

Obžalovaná Michaela Krajčová, která stojí spolu s Jánem Moncoľem před českobudějovickým soudem kvůli dvojnásobné vraždy, má podle znalců potřebu si vždy opatřit, co chce. Bez ohledu na použité prostředky. Vyplývá to z analýzy znalce v oblasti...

Začíná soud s dvojicí, která měla loni na Písecku ubodat manželský pár. Oběma hrozí až výjimečný trest

U Krajského soudu v Budějcích dnes začíná soud s mužem a ženou, kteří měli začátkem loňského roku ubodat manželský pár. K vraždě došlo v obci Dobešice v části Pazderna na Písecku. Těla našel jejich syn. Dvojice po činu utekla do Rumunska.

Manželský pár zaplatil svým životem kvůli klíčům od bytu. Případ Pazderna je u konce

Policisté uzavřeli případ dvojnásobné vraždy, která se stala 8. ledna loňského roku u obce Dobešice v části Pazderna. Vrahem měl být muž se ženou původem ze Slovenska. Do případu se zapojili policisté z České a Slovenské republiky a z Rumunska.

Muž a žena obvinění z vraždy manželů na Písecku jsou ve vazbě

Kriminalisté obvinili muže a ženu z lednové vraždy manželského páru na Písecku. Oba stíhaní, které vypátrala policie na severovýchodě Rumunska, skončili ve vazbě. Motiv činu zatím kriminalisté nezveřejnili.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pazderna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Pazderna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.