středa 8. července 2020 Nora

Vyhledávání

Nalezené články: "běžci"

RunCzech zveřejnil nové termíny závodů, v Budějcích se poběží půlmaraton na konci října

Jarní běžecká sezona se přesouvá. Organizátoři oblíbených běžeckých závodů Runczech dnes zveřejnili nové termíny závodů, které z jara přesunou na září. Budějcký půlmaraton završí běžecký seriál v Česku a bude se konat 31. října. Organizátoři navíc...

RunCzech tým zdraví běžce alespoň digitálně

Situace není lehká ani pro organizátory běžeckých závodů, dnes se měl konat Sportisimo 1/2Maraton Praha. Podívejte se na video, které organizátoři připravili během svých home office.

Zemřela legendární oštěpařka Dana Zátopková

Ve věku 97 let zemřela legendární atletka Dana Zátopková, olympijská vítězka v hodu oštěpem z Helsinek 1952. Vdova po slavném běžci Emilu Zátopkovi zesnula dnes brzy ráno v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, informoval Český olympijský výbor.

Night Run a Avon běh finišují, běží do Českých Budějovic

Night Run míří do finále. Běžce už čekají jen poslední dva závody, tím předposledním budou zítra České Budějovice, kde bude start a cíl v samotném centru města.

BĚHÁME S DEJVEM: Posilování a trénink kopců

pondělí, 5. srpna 2019, 18:54Sport

BĚHÁME S DEJVEM: Posilování a trénink kopců

Tak jak vám šla atletická abeceda? Je to náročné co…. Buďte však trpělivý, výsledky se určitě brzy dostaví. V dnešním díle se zaměříme více na techniku běhu, jelikož jenom “Tučňák” nestačí. Musíte být komplexní. Při běhu zapojujete kompletně celé...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "běžci"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "běžci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.