čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "národní pivovar"

Budějovický Budvar vyvezl do zahraničí 1,3 milionů hektolitrů piva

Rok 2021 byl pro Budějovický Budvar velmi úspěšným. Jenom tržby za pivo poprvé překonaly hranici 3 mld. a vyšplhaly se na 3,17 mld. korun. Významný podíl na tom měl export národního pivovaru, kdy Budějovický Budvar vyvezl do zahraničí 1,3 milionů...

POLITICKÁ KORIDA: Prodej Budvaru? Naprostý nesmysl, shodli se jihočeští politici

Včerejší prohlášení šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, že by měl stát prodat národní pivovar Budějovický Budvar, rozhýbal všechny společenské vody. Co na výrok říkají jihočeští politici? Zeptali jsme se jich v pravidelné anketě Politická korida.

Budějovický Budvar získal jako první v České republice ocenění Lean & Green Award

Budějovický Budvar, národní pivovar, se v rámci programu Lean&Green zavázal ke snížení emisí CO2 o 20 procent do 5 let. Za svůj auditovaný akční plán získal jako první v České republice ocenění Lean&Green Award.

Pojďte zadarmo na mezinárodní pivní festival

Na 30 pivovarů a minipivovarů, 5 rockových kapel, 1 DJ i tradiční návštěvnické soutěže – to je 32. ročník Mezinárodního pivního festivalu 2022. Letos proběhne opět v pavilonu T1. Vstupenky je možné koupit pohodlně online, ale rovněž na pokladnách v...

Budvar pozastavil veškerou výrobu a dodávky určené pro ruský trh

Pivovar Budějovický Budvar pozastavil kvůli ruské invazi na Ukrajinu výrobu a dodávky, určené pro ruský trh. Je také připravený pomoci s případným ubytováním Ukrajinců. Ruský trh patří k pěti největším, kam národní pivovar vyváží.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "národní pivovar"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "národní pivovar"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.