pondělí 16. prosince 2019 Albína

Vyhledávání

Nalezené články: "nezletilá dívka"

Kriminalisté vypátrali pohřešovanou dívku

Českobudějovičtí kriminalisté vypátrali nezletilou Kateřinu Putschöglovou, která včera odjela z Českého Krumlova do Budějc. Podle policie nebyla dívka v pátrání poprvé.

Pes pokousal v Budějcích dítě, to skončilo v nemocnici

Policisté z Budějc řešili včera odpoledne případ pokousání psem na sídlišti Vltava v Bezdrevské ulici. Hlídka, která na místo přijela zjistila, že napadenou je nezletilá dívka. Ta byla se zraněním na končetinách převezena do nemocnice.

Policisté pátrají po nezletilé dívce. Společnost jí dělá notorický útěkář

Kriminalisté pátrají po Magdaléně Peleškové a Jakubovi Jíchovi. Nezletilá dívka z Jindřichohradecka by se mohla pohybovat ve Strakonicích. Společnost by jí měl dělat Jakub Jícha, který je svěřencem dětského domova v Šindlových Dvorech a je na útěku.

Policisté na Strakonicku vypátrali během několika hodin dva pohřešované

Napilno měli v uplynulých dnech policisté ze Strakonicka. Jen několik hodin od sebe totiž dělilo pátrací akce po pohřešovaných lidech. Od pátečního večera hledali pohřešovaného tělesně postiženého muže a od sobotního rána nezletilou dívku se...

Nezletilá dívka ležela na sídlišti v altánu. Opilá nebyla schopná vstát

Čtrnáctiletou dívku, která ležela v altánu a nebyla schopná vstát, našli ve středu ráno náhodní kolemjdoucí v blízkosti konečné zastávky městské hromadné dopravy na budějckém sídlišti Máj. Podnapilou, podchlazenou a s bolestmi hlavy ji zdravotníci...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nezletilá dívka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nezletilá dívka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.