pondělí 26. září 2022 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "pátrání"

Policie pátrá po ženě z Českobudějovicka

Policie pátrá po pohřešované Jaroslavě Čapkové z Dobré Vody u Českých Budějovic. Žena je dezorientovaná v místě a čase. Má strach z kontaktu s cizími lidmi. Odejít měla s černým jezevčíkem.

Policie našla tělo ženy, po kterém od soboty pátrala

Policejní potápěči včera našli tělo ženy, po kterém pátrali od soboty pod Žďákovským mostem. Žena měla z mostu do Orlické přehrady skočit. Policie o události informovala na Twitteru.

Policisté pátrali po dívkách, které utekly z dětského domova

Policisté hledali dvě dívky, které společně utekly z dětského domova v Boršově nad Vltavou na Českobudějovicku. Od nedělního poledne o sobě nepodaly žádnou zprávu. V úterý večer policisté informovali, že se dívky našly.

Policie pátrá po totožnosti muže na videu. Žádá veřejnost o spolupráci

Táborští kriminalisté pátrají po totožnosti muže, kterého zachytila bezpečnostní kamera 18. srpna ve tři hodiny ráno uvnitř golfového areálu v Alenině Lhotě na Táborsku. Domnívají se, že muž by jim mohl pomoci s vyšetřováním případu majetkové...

Omezení provozu na Žďákovském mostě. Policisté a hasiči tam pátrají po ženě

Policisté a hasiči zasahují od sobotního poledne na Žďákovském mostě na Písecku. Prověřují zde informaci o osobě, která měla údajně z mostu skočit do Orlické přehrady, do akce jsou nasazeni i potápěči zásahové jednotky. Komunikace zůstává pro řidiče...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pátrání"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pátrání"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.