sobota 15. srpna 2020 Hana

Vyhledávání

Nalezené články: "přestupek"

Partička popíjela v osm ráno na Lannovce. Jeden z mužů nadýchal přes čtyři promile

Přes čtyři promile alkoholu nadýchal ve středu ráno dvaačtyřicetiletý muž z Českobudějovicka. Ve společnosti dvou dalších lidí popíjel na Lannově třídě. Na hlučnou partu upozornilo městskou policii několik svědků. Silně opilý muž putoval na...

Policisté vyrazili na vodu, zaměřili se na kontroly kapitánů a dodržování pravidel

Hlubočtí policisté dnes vyměnili služební auto za člun a silnici za vodu. Vyrazili totiž na kontrolu malých vodních plavidel. Hlídka se zaměřila například na doklady, dodržování předpisů nebo na to, zda nejsou vůdci plavidel pod vlivem alkoholu.

Kličkující cyklista nadýchal přes tři promile, výsledek dechové zkoušky ho překvapil

Policisté z Vodňan včera večer zastavili cyklistu, který kličkoval po Bavorovské ulici. Hlídka mu proto dala dýchnou a výsledek překvapil i samotného muže. Nadýchal 3,22 promile. Za přestupek teď hrozí „veselému cyklistovi“ tučná pokuta.

Kdy vás houby přijdou draho? Stačí porušit pár předpisů

Zajít si na zdravotní procházku a cestou si nasbírat i nějaké ty houby nebo borůvky. Jakmile přijde sezóna, jsou naše lesy pod útoky houbařů. Stačí přitom docela málo a na tučnou pokutu je rychle zaděláno.

Na Lannovce popíjel pivo a po strážnících chtěl, aby mu dali pokutu. Hlídku nakonec fyzicky napadl a skončil v poutech

Budějčtí strážníci včera odpoledne řešili agresivního muže, který popíjel na Lannovce. O tom, že porušil vyhlášku města, která zakazuje popíjení alkoholu na veřejnosti, moc dobře věděl. Strážníky na přestupek totiž sám upozornil a chtěl, aby mu dali...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "přestupek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "přestupek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.