neděle 25. července 2021 Jakub

Vyhledávání

Nalezené články: "poník"

Anna Buštová: Skloubit studium a koně není jednoduché, ale vedení školy i učitelé mi vychází vstříc

Dvaadvacetiletá Anna Buštová studuje na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích obor Ekonomika podniku. Svůj volný čas pak věnuje životní vášni – koním. Nejenom že je chová, ona s nimi i závodí. A to na tak vysoké úrovni, že se...

Gulašiáda v Zahradnictví Střítež Boškovi proběhne již posedmé

Rodinné zahradnictví Bošků ve Stříteži u Volyně pořádá v sobotu 13. července Letní slavnost. Součástí slavnosti je i Gulašiáda, neboli soutěž týmů ve vaření guláše. O tom nejlepším guláši rozhoduje odborná porota, vedená režisérem Zdeňkem Troškou,...

Pozemky sousedů rozdělí dvoumetrová zeď. Případ Beruška je u konce

Dva a půl metru vysoká zeď je konečným řešením sporu, jehož hlavním aktérem je poník Beruška z Holubova. Dvouleté hádky sousedů nakonec skončily smírem. Celá kauza je tak, zdá se, u konce.

Kauza „Beruška“ se vrací zpátky k soudu do Krumlova

Případ zapáchajícího poníka Berušky, který žije na zahradě jednoho z rodinných domů v Holubově, se vleče už několik měsíců. Nejprve ho řešil Okresní soud v Českém Krumlově, odtud putoval ke Krajskému soudu v Budějcích. Teď je zpátky v Krumlově.

Holubovská rodina se soudí se sousedy kvůli údajnému zápachu z jejího poníka

Život na vesnici přináší určitá specifika, mezi ně patří i pach hospodářských zvířat. A právě kvůli němu se soudí dvě rodiny v Holubově pod Kletí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "poník"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "poník"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.