pátek 28. února 2020 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "pop-up"

V Žižkárně bude stát až do soboty pop-up store Footshopu s bohatým programem

Možná už jste si všimli, že v okolí Žižkárny se v posledních dnech děje něco zvláštního. A díky Drbně teď konečně budete vědět, o co se jedná. Zjistila jsem pro vás, na co se tento týden v Žižkárně můžete těšit.

Blog: Žižkárna

úterý, 10. září 2019, 15:02BlogyČeskobudějovicko

Blog: Žižkárna

Po několika měsících nutkání jsem se konečně dokopal a začal psát blog. Témata budou různorodá, ale především by měla být o našem okolí. A protože mým aktuálním projektem je oživení Žižkových kasáren, rozhodl jsem se mu věnovat svůj první příspěvek.

Na rozjezd charitativní značky Maappi se podařilo vybrat více než půl milionu korun

Vznik charitativní značky Maappi, za kterou stojí třináctiletý autista Matěj, se prostřednictvím sbírky na crowfundingovém serveru Hithit rozhodlo podpořit více než šest set lidí. Během necelých dvou měsíců se tak povedlo vybrat přes půl milionu...

Moda Fashion Day[s]  míří do Českých Budějovic

Projekt Moda Fashion Day[s] uctívá krásu. Její podoba má mnoho tváří. V rámci třetího ročníku Moda Fashion Day[s] bude vyhlášena další výjimečná žena, tentokrát z Českobudějovicka.

KULTURNÍ TIPY: Budějovický Majáles naplní město kulturou a koncerty

Od pondělí do pátku probíhá v centru města Budějovický Majáles 2016. Nenechte si ujít program studentského festivalu, který letos přilákal na jih Čech umělce z celé republiky i ze zahraničí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pop-up"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pop-up"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.