Počasí dnes27 °C, zítra30 °C
Sobota 20. července 2024  |  Svátek má Ilja
Bez reklam

SOUTĚŽ: Do Metropolu přijede Ondřej Havelka s jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers si zakládají především na přesné interpretaci swingové éry. Ke hře používají i dobové nástroje, které zaručují opravdovou autenticitu hraných skladeb. Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát vstupenky na budějcký koncert.

Tentokrát do Metropolu přivezou ty vůbec “nejkrasší” hudební perly světového swingu z 30. a 40. let minulého století. Návštěvníci koncertu mohou očekávat zběsilé, virtuózní kusy, ale také nesmrtelné sladké melodie.

Ondřej Havelka se svými Melody Makers vystoupí v Metropolu ve středu 22. května od 19 hodin. Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line a budou v prodeji také před začátkem koncertu.

Soutěž o vstupenky na Ondřeje Havelku a Melody Makers (22. května, 19:00, DK Metropol)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na středeční koncert v DK Metropol. Stačí jen do pondělí 20. května správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. 

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Jaromír Frank a Miroslava Jarošová. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Štítky soutěž, Metropol, Ondřej Havelka, Melody Makers, Dům kultury Metropol, koncert, vstupenka, Drbna.cz

SOUTĚŽ: Do Metropolu přijede Ondřej Havelka s jeho Melody Makers  |  Českobudějovicko  |  Z kraje  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.