neděle 8. prosince 2019 Květoslava

Žena bodla přítele do stehna. Trestně stíhána nebude

Jindřichohradečtí kriminalisté řeší případ fyzického napadení, které skončilo bodnutím nože do stehna. K události došlo v jedné obci na Jindřichohradecku. Žena byla po incidentu zadržena. Bodnutý muž, ale nedal souhlas k jejímu trestnímu stíhání.

K události došlo v sobotu v dopoledních hodinách. Žena, údajně po fyzickém napadení ze strany svého přítele, sáhla po kuchyňském noži s délkou čepele 14 cm a bodla ho do  stehna. Muž byl ambulantně ošetřen v nemocnici.

„Na místo  incidentu se ihned dostavili jak jindřichohradečtí policisté, tak i kompletní  výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Ještě toho dne byla podezřelá žena zadržena. Mimo další úkony byly provedeny rovněž výslechy zúčastněných,“ uvedla tisková mluvčí policie Hana Millerová.

V odpoledních hodinách byla žena, podezřelá ze spáchání trestného činu úmyslné ublížení na zdraví, kriminalisty ze zadržení propuštěna. Poškozený muž totiž nedal souhlas k jejímu trestnímu stíhání. Trestní věc tak bude ze zákona odložena. Útočnice trestně stíhána nebude.

Foto pixabay.com

Štítky bodnutí, napadení, policie, Jindřichohradecko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.