pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

Táborsko

Veterinární inspektoři z Jihočeského kraje byli tamními celníky v závěru minulého týdne přizváni ke kontrole dodávky přepravující potraviny. Při společné kontrole provedené na parkovišti na okraji Tábora bylo zjištěno, že vozidlo přepravovalo v...

Muž snědl svému spolubydlícímu kachnu, ten mu za to ukradl motorku

Opravdu kuriózní spor řešili v sobotu policisté v Mladé Vožici. Obrátil se na ně totiž muž, kterému někdo ukradl motorku. Byl přesvědčený o tom, že zná jméno pachatele, který s ním žije v domě. Krádež totiž měla být pomsta za snědenou kachnu.

U Tábora se znovu objevila puma americká. Utekla do pole

Z jihu na Vysočinu a zase zpátky. Puma americká, která se od konce června pohybuje po Česku, byla znovu spatřena v Jihočeském kraji. Tentokrát ji viděli na kraji Tábora mezi obcemi Mladá Vožice a Daměnice.

Tábor připravuje stavbu víceúčelové sportovní haly. Vyjít by měla na 168 milionů korun

Tábor připravuje stavbu víceúčelové sportovní haly, jejíž odhadovaná cena je 168 milionů korun. Město vypíše na projekt zakázku. Podle starosty Tábora Štěpána Pavlíka až výběrové řízení ukáže, jaká bude skutečná cena stavby. Hala bude stát u...

Akce HAD odhalila nezletilé a mladistvé v barech. Několik podniků dostalo pokutu

Policisté se koncem června v rámci akce HAD vydali na kontrolu vytipovaných restauračních zařízení, klubů a sportbarů. Akce proběhla na území Táborska a Jindřichohradecka, kde policisté zkontrolovali zhruba dvacet provozoven.

Policisté ze Soběslavi pátrají po dvojici mužů z fotografie

Soběslavští policisté pátrají po totožnosti mladých mužů, kteří se pohybovali v době okolo půl šesté ráno v neděli 9. června v Soběslavi v blízkosti kulturního domu Národ v Jirsíkově ulici.

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kdo se ujme veselého sympaťáka Rickyho?

Ricky je jeden z těch pejsků, o kterém po příchodu do útulku víte, že najít mu novou rodinu nebude lehké. Modlíte se tedy alespoň za dobrou povahu. A ta se u Rickyho povedla. Troufáme si říct, že je dokonalá. Pejsek nenese pobyt v útulku dobře, a...

Rekonstrukce kanalizace v Táboře odhalila pohřebiště z 15. století

Rekonstrukce kanalizace v táborské ulici Na Parkánech odhalila pohřebiště z 15. století. Patrně jde o hroby jedněch z prvních obyvatel města založeném v roce 1420. Archeologický průzkum pohřebiště zbrzdí práce obnově kanalizace v ulici Na...

Táborští policisté pátrají po muži na fotografii. Může pomoct objasnit vyšetřovaný případ

Táborští policisté pátrají po muži, jehož fotografii se jim podařilo získat při šetření jednoho z případů. Jeho svědectví by pomohlo k vyjasnění daného skutku.

Policie pátrá po ženě ze Soběslavi. Z domova odešla v sobotu a nemá u sebe mobil ani doklady

Policisté pátrají po Marcele Petrů. Ta podle rodiny měla odejít v sobotu odpoledne ze svého bydliště v Soběslavi. Ještě v neděli byla viděna na různých místech ve městě. Nemá u sebe osobní doklady ani svůj mobilní telefon.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.