Muž, kterého postřelil policista, zemřel. Případ prošetřuje GIBS

Muž, který byl v úterý 29. dubna postřelen při policejním zásahu v Třeboni, zemřel. Následkům zranění podlehl v nemocnici. Případem se budou nadále zabývat kriminalisté i GIBS.

„Dnes bohužel v nemocnici zemřel muž, který v Třeboni napadl ženu nožem a proti kterému policisté použili služební zbraň a ženu zachránili," uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner. Ten také doplnil, že na případu budou dále pracovat kriminalisté, kontrolní orgány policie a GIBS.

K incidentu došlo v úterý 29. dubna. Muž při něm nožem ohrožoval svou známou. Při vyjednávání se situace natolik vyhrotila, že policisté museli násilníka zpacifikovat za použití služební zbraně.

„Během vyjednávání na ženu nožem zaútočil a policisté zásahové jednotky použili služební zbraň," popsal vývoj událostí Matzner.

Muž byl podle mluvčího vážně zraněn a policisté mu proto okamžitě poskytli první pomoc. Přivolaní záchranáři pak muže transportovali do nemocnice. „Žena je po útoku muže naštěstí mimo ohrožení života. Na místě pokračují policejní úkony," doplnil mluvčí.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Komentáře

Kutil Jo

To je dobře,policajt si myslí. Ze je ve film

Dnes, 20:47Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.