pátek 19. srpna 2022 Ludvík

Jitka Nováčková nafotila kampaň dalšího ročníku soutěže Česká Miss

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková nafotila s fotografem Janem Tůmou kampaň k novému ročníku soutěže krásy Česká Miss 2012. Informovala nás o tom PR manažerka Eva Albrechtová.

Castingy dalšího ročníku soutěže odstartují na podzim a budou se nově konat ve všech krajských městech České republiky.

Jitka Nováčková při hledání své nástupkyně nebude chybět.

Nový koncept jediné národní soutěže krásy podpoří i zcela nová kampaň. "Motivem vizuálů pro nadcházející ročník České Miss 2012 je květina. Ta symbolizuje nejen krásu soutěžících, ale i jejich jedinečnost, ženskost a čistotu," uvedl David Foldyna, art director reklamní agentury Creative Lab, která má podobu kampaně na svědomí.

"Jitku jsem od jejího vítězství v České Miss 2011 fotil hned několikrát, takže ji v roli fotomodelky znám dobře. Tentokrát jsem ji ale nepoznával. Perfektní přístup, pózy, vystupování. Celkově působila před objektivem daleko sebejistěji, uvolněněji a profesionálněji. Byla radost s ní a celým týmem spolupracovat," sdělil fotograf Jan Tůma.

Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss.

Budějcká Drbna pro vás aktuálně připravuje rozhovor s Jitkou Nováčkovou. O tom jak se jí líbilo v New Yorku a jaké jsou novinky v jejím životě se dozvíte již zítra.

Autor: Katerina Vlasáková, Mediafax
Foto: Sin Goldie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.