sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Divácký hit letošního léta na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově Ztracený svět

PR článek

Obří dinosauři pobíhající kolem Otáčivého hlediště v barokní zahradě v Českém Krumlově. Nějak takhle by se dal stručně shrnout divácký hit letošního divadelního léta. Zní vám to trošku šíleně? Tak neotálejte a kupte si vstupenky na Ztracený svět, protože tohle prostě musíte vidět na vlastní oči.

Příběh o putování skupinky anglických vědců do středu amazonského pralesa, kde se snaží nalézt důkazy o prehistorických zvířatech, je známý díky knižní předloze A. C. Doyla. Na dobrodružné cestě do historie se tato skupinka setká nejen s opolidmi či pterodaktyly, ale na vlastí kůži zažije i velkolepý příchod tyranosaura či velociraptorů. Těšit se můžete rovněž na krásné kostýmy, skupinové choreografie a vynikající hudbu i herecké výkony ansámblu Malého divadla. V představení se dočkáte nejen humoru, ale i napětí a romantiky.

Ztracený svět je dobrodružství pro malé i velké, takže na představení můžete vyrazit s celou rodinou a žádný z jejích členů se jistě nudit nebude. A co je na tom všem to nejlepší? Vstupenky jsou stále v prodeji! Ale pozor, místa rychle mizí, tak s nákupem nečekejte příliš dlouho, ať o tento jedinečný zážitek nepřijdete.

Otáčivé hlediště uvádí hru po celé léto až do 8. září. Vstupenky kupujte na webu.

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Otáčivé hlediště, divadlo, Ztracený svět

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.