Čt 13. 8. 2026Alena
Českobudějovicko

SOUTĚŽ: Hvězda televizní partičky Igor Chmela vystoupí v Metropolu

RRedakce1 minuta čtení16. 5. 2019, 13:33
3 verze živoat
3 verze živoat

Igor Chmela, manželé Linda Rybová a David Prachař a Jana Janěková ml. se představí českobudějovickým divákům v komedii pražského Divadla Verze “3 verze života”. Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyrazit na hru zadarmo.

Třikrát to samé a přece jinak. Přijďte se podívat, jaké to je, když dva manželské páry prožijí tři varianty téhož večírku. Diváci tak budou moci nahlédnout do životních situací, které jsou výsledkem náhodných posunů. Je to jako v životě, kdy stačí jedno špatně zvolené slovo ve špatnou chvíli a všechno je jinak.

Divadelní hru 3 verze života uvede Metropol ve čtvrtek 23. května od 19 hodin v divadelním sále. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line. V pordeji budou i před začátkem pořadu.

Soutěž o vstupenky na hru Yasmina Reza: 3 VERZE ŽIVOTA (23. května, DK Metropol, 19:00)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě vstupenky na čtvrteční představení. Stačí jen do pondělí 20. května správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Blanka Nováková a Petr Šamal. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Na Strakonicku hoří les, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachuZprávy

Na Strakonicku hoří les, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu

Hasiči aktuálně zasahují u tří požárů v přírodě. Jeden z nich je v okolí obce Lnáře na Strakonicku. Kvůli náročně přístupnému terénu byl vyhlášen 2. stupeň požárního poplachu.

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářitSpolečnost

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářit

V Rožnově v Českých Budějovicích vzniklo místo, které propojuje česko-anglickou školku a jesle s Montessori přístupem, příměstské tábory, programy pro rodiče s dětmi a odpolední rozvojové volnočasové aktivity pro školní děti nebo také rozšiřující se nabídku o individuální podporu pro děti se speciálními potřebami. O tom, proč Hvězdné děti vznikly a jaká je jejich vize, jsme si povídali se zakladatelkou Mgr. Kamilou Štindlovou.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook