St 12. 8. 2026Klára
Doprava

GIBS hledá svědky policistovy nebezpečné jízdy na jihu Čech

RRedakce1 minuta čtení25. 9. 2017, 17:31
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. · Foto: Pixabay.com

Generální inspekce bezpečnostních sborů hledá svědky události z úterý 19. září, kdy červený vůz Toyota Yaris řízený policistou ohrožoval mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem svou jízdou jiná auta. Podle mluvčí inspekce Radky Sandorové nešlo o služební automobil.

Mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem jela Toyota Yaris v úterý 19. září v době od 11:00 do 11:35 hodin. Mluvčí inspekce Radka Sandorová uvedla, že zmiňovaný automobil se několikrát dostal do protisměru a ohrožoval protijedoucí vozidla.

„Z důvodu objasnění této události žádáme o pomoc občany, kteří byli ohroženi nebezpečnou jízdou, i případné svědky, kteří viděli průběh této jízdy, případně mají kamerový záznam, aby se svými informacemi kontaktovali telefonní linku Generální inspekce bezpečnostních sborů 974 839 734 nebo 603 190 112," dodala mluvčí GIBS.

Zdroj: ČTK

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Zloději v noci přelezli plot a odnesli sto bažantů. Škoda je téměř 30 tisícČeskobudějovicko

Zloději v noci přelezli plot a odnesli sto bažantů. Škoda je téměř 30 tisíc

Neobvyklou loupež řeší policisté v Hluboké nad Vltavou. Neznámí pachatelé se v noci dostali přes plot do areálu hlubocké bažantnice a odnesli odtud rovnou sto bažantů.

MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém KrumlověSpolečnost

MODA Fashion Day[s] oslaví deset let galavečerem v Českém Krumlově

MODA Fashion Day[s] letos slaví 10. výročí. Galavečer se uskuteční 19. září 2026 v Českém Krumlově a jeho součástí bude také vyhlášení 8. ročníku Výzvy Žena Českokrumlovska a Žena Českobudějovicka s udílením cen Rut Kolínské.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook