pondělí 28. září 2020 Václav

Jedná se o blog, názory redakce se nemusí s názory autora shodovat.

Konec noční zábavy v naší metropoli?

Stahují se nad Non-Stop podniky mraky, či se nic nezmění,

Již několik měsíců se horlivě diskutuje mezi "štamgasty" Non-Stop barů v Českých Budějovicích o tom, zda radnice udělá přítrž provozování těchto zařízení, kde při cestě domů z odpolední, či brzy ráno z noční směny můžete ukojit chuť po alkoholickém nebo nealkoholickém nápoji.

Radní našeho krásného krajského města přišli s nápadem, omezit kvůli vzrůstajícímu hluku v nočních hodinách provoz těchto barů. 

Je samozřejmé, že obyvatelé přilehlých provozoven nemusejí být nadšeni hloučky lidí, kteří se shlukují řed barem a popouští uzdu kuřáckému zlozvyku a horlivě diskutují třeba o současné politice.

Tyto "zákazníky" vyhnal do tepla, či mrazu- podle daného období "protikuřácký" zákon, který vyšel před pár lety v platnost.

Již to, (pominu-li zavedení eet) byla první rána bičem pro provozovatele oněch Non-Stop barů. A nyní město pomyslně utahuje oprátku v podobě plánovaných "technologických přestávek", kdy bude podnik mimo prvoz. 

Vezměte si příklad, kdy jste mladý člověk, který se chce pozdě večer, či v noci bavit a posedět s přáteli u sklenky vína či dobře načepovaného piva, a přez den to mnohdy nelze, jelikož je v práci. 

Je jisto jisté, že by se měla dodržovat ona doba nočního klidu, na který jsme od mala navyklí, a jež nám rodiče vtloukali do hlavy snažíc se vyvarovat sousedským rozbrojům. 

Ať už naši radní rozhodnou jakkoliv, věřím, že podle svého nejlepšího vědomí a svědomí vedoucímu k lepšímu životu v našem krásném městě. 

 

Štítky Blog

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.