úterý 29. září 2020 Michal

SOUTĚŽ: Dynamo chce na jaře zlepšit umístění. První možnost má proti Třinci

Čekání je u konce! Po zimní přestávce pokračuje v pátek dalším jarním kolem Fotbalová národní liga. Na Střeleckém ostrově dojde k souboji tabulkových konkurentů. Desáté Dynamo přivítá jedenáctý Třinec, který je pouze o bod pozadu. Zhlédnout utkání mohou jít všechny ženy úplně zdarma.

ČTĚTE TAKÉ: Dynamu začíná jarní část sezony. Chce vybojovat co nejlepší umístění

David Horejš před jarem

Trenér Dynama David Horejš věří, že jeho tým je na jarní část sezony dobře připravený. Již zítra od 18h hrajeme první zápas jara s Třincem.

Zveřejnil(a) SK Dynamo České Budějovice dne 3. březen 2016

 

SK Dynamo České Budějovice - FK Fotbal Třinec, pátek 4. března od 18:00

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát šest vstupenek, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 11. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kvůli kartám nenastoupí Tomáš Hájovský. Správně je tedy odpověď C. Dvě volné vstupenky na dnešní utkání vyhráli čtenáři Michal Kolář, Martin Leština a Kamil Sahan. Blahopřejeme!

Foto Pavel Kacerovský

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.